cabal-hr.forumotion.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cabal-hr.forumotion.com

Forum za svu ekipu koja razumije sta pricamo o Cabal-u
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Pravila & Savjeti

Go down 
3 posters
AuthorMessage
SoulWreck
novice
novice
SoulWreck


Posts : 48
Join date : 2008-08-26
Location : na sedmom nebu

Pravila & Savjeti Empty
PostSubject: Pravila & Savjeti   Pravila & Savjeti Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 5:52 pm

Ok cim udete u guild vidite poruku ZABRANJENO TRGOVANJE U GUILDu

To stoji s namjerom da se itemi i vrijedne stvari ne prodaju svojim kolegama vec da im se pokloni posudi ili kako tko vec hoce

Sad sto bi vam ja preporucio za trgovinu zamjenu posudbu:

Nemate ALZ-a...nije problem stavite item neki vrijedan i mjenjajte ga s nekim drugim iz guilda za nesto sta vam treba...Recimo ja imam Titanium Armorset of adept +4/+5 koji mi ubrzo nece trebati (cim nabavim dobar osmium)...ja necu stavit svaki dio prodavat za 4kk vec ako ko ima sta dat meni kao warrioru u zamjenu za to RADO.....ma i da nema ako kome treba posudit cu mu nije problem...

Posudujte pare i nebojte se....svaka posudba nek se zabiljezi odvje na forumu...ako netko bude glup i ne vrati pare item ili sta bilo....NEMATE POJMA KOLIKO JE LAKO HACKIRATI ACCOUNT i ueti sve s njega.....zato nemojte nas ljutit...

Ok to bi bilo to sta se tice trgovine....Uf da nam je koji hercegovac pa da moze nekog svabu zaokrenit za par milja What a Face


Last edited by SoulWreck on Mon Sep 15, 2008 8:20 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
SoulWreck
novice
novice
SoulWreck


Posts : 48
Join date : 2008-08-26
Location : na sedmom nebu

Pravila & Savjeti Empty
PostSubject: Re: Pravila & Savjeti   Pravila & Savjeti Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 7:58 pm

fatboy postoji jedan problem...vidis ove sve ideje funkcioniraju za guild memberse.....

ali posto si mi ti drag decko iman jedan prijedlog za tebe....dodi u nas guild...bit ce ti dobro


plus sta imamo namjeru ti malo dat da modeliras po forumu jer si tako aktivan Very Happy
Back to top Go down
FatBoyNBG
Regular
Regular
FatBoyNBG


Posts : 78
Join date : 2008-08-29
Age : 30

Pravila & Savjeti Empty
PostSubject: Re: Pravila & Savjeti   Pravila & Savjeti Icon_minitimeTue Sep 16, 2008 1:57 pm

ok razmislicu al prvo mi reci
jel ima tu neki lik BOZEPRAVDE Question
Back to top Go down
SoulWreck
novice
novice
SoulWreck


Posts : 48
Join date : 2008-08-26
Location : na sedmom nebu

Pravila & Savjeti Empty
PostSubject: Re: Pravila & Savjeti   Pravila & Savjeti Icon_minitimeTue Sep 16, 2008 3:46 pm

bio je al je otisao....
Back to top Go down
FatBoyNBG
Regular
Regular
FatBoyNBG


Posts : 78
Join date : 2008-08-29
Age : 30

Pravila & Savjeti Empty
PostSubject: Re: Pravila & Savjeti   Pravila & Savjeti Icon_minitimeTue Sep 16, 2008 6:27 pm

a ok onda moze
Back to top Go down
R3ap3r
Admin
R3ap3r


Posts : 66
Join date : 2008-08-29
Age : 38
Location : 9th circle of Hell

Pravila & Savjeti Empty
PostSubject: Re: Pravila & Savjeti   Pravila & Savjeti Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 6:15 pm

SoulWreck wrote:
Ok cim udete u guild vidite poruku ZABRANJENO TRGOVANJE U GUILDu

To stoji s namjerom da se itemi i vrijedne stvari ne prodaju svojim kolegama vec da im se pokloni posudi ili kako tko vec hoce

Sad sto bi vam ja preporucio za trgovinu zamjenu posudbu:

Nemate ALZ-a...nije problem stavite item neki vrijedan i mjenjajte ga s nekim drugim iz guilda za nesto sta vam treba...Recimo ja imam Titanium Armorset of adept +4/+5 koji mi ubrzo nece trebati (cim nabavim dobar osmium)...ja necu stavit svaki dio prodavat za 4kk vec ako ko ima sta dat meni kao warrioru u zamjenu za to RADO.....ma i da nema ako kome treba posudit cu mu nije problem...

Posudujte pare i nebojte se....svaka posudba nek se zabiljezi odvje na forumu...ako netko bude glup i ne vrati pare item ili sta bilo....NEMATE POJMA KOLIKO JE LAKO HACKIRATI ACCOUNT i ueti sve s njega.....zato nemojte nas ljutit...

Ok to bi bilo to sta se tice trgovine....Uf da nam je koji hercegovac pa da moze nekog svabu zaokrenit za par milja What a Face

ista stvar vridi i za mene, ja takodjer imam slican set kao soul pa ako koi FS u guildu treba takav set neka me wispera u igri, uz set mu dajem i odgovarajuci epaullet ali tek kad nabavim osmium komplet.
Back to top Go down
Sponsored content





Pravila & Savjeti Empty
PostSubject: Re: Pravila & Savjeti   Pravila & Savjeti Icon_minitime

Back to top Go down
 
Pravila & Savjeti
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» PRAVILA V1.0

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
cabal-hr.forumotion.com :: TRADE CLUB :: Mars-
Jump to: