cabal-hr.forumotion.com

Forum za svu ekipu koja razumije sta pricamo o Cabal-u

HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Pravila & Savjeti

Go down 
AuthorMessage
SoulWreck
novice
novice

PostSubject: Pravila & Savjeti   Sun Sep 14, 2008 5:52 pm

Ok cim udete u guild vidite poruku ZABRANJENO TRGOVANJE U GUILDu

To stoji s namjerom da se itemi i vrijedne stvari ne prodaju svojim kolegama vec da im se pokloni posudi ili kako tko vec hoce

Sad sto bi vam ja preporucio za trgovinu zamjenu posudbu:

Nemate ALZ-a...nije problem stavite item neki vrijedan i mjenjajte ga s nekim drugim iz guilda za nesto sta vam treba...Recimo ja imam Titanium Armorset of adept +4/+5 koji mi ubrzo nece trebati (cim nabavim dobar osmium)...ja necu stavit svaki dio prodavat za 4kk vec ako ko ima sta dat meni kao warrioru u zamjenu za to RADO.....ma i da nema ako kome treba posudit cu mu nije problem...

Posudujte pare i nebojte se....svaka posudba nek se zabiljezi odvje na forumu...ako netko bude glup i ne vrati pare item ili sta bilo....NEMATE POJMA KOLIKO JE LAKO HACKIRATI ACCOUNT i ueti sve s njega.....zato nemojte nas ljutit...

Ok to bi bilo to sta se tice trgovine....Uf da nam je koji hercegovac pa da moze nekog svabu zaokrenit za par milja What a Face

Last edited by SoulWreck on Mon Sep 15, 2008 8:20 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
SoulWreck
novice
novice

PostSubject: Re: Pravila & Savjeti   Mon Sep 15, 2008 7:58 pm

fatboy postoji jedan problem...vidis ove sve ideje funkcioniraju za guild memberse.....

ali posto si mi ti drag decko iman jedan prijedlog za tebe....dodi u nas guild...bit ce ti dobro

plus sta imamo namjeru ti malo dat da modeliras po forumu jer si tako aktivan Very Happy

FatBoyNBG
Regular
Regular

PostSubject: Re: Pravila & Savjeti   Tue Sep 16, 2008 1:57 pm

ok razmislicu al prvo mi reci
jel ima tu neki lik BOZEPRAVDE Question
Back to top Go down
View user profile
SoulWreck
novice
novice

PostSubject: Re: Pravila & Savjeti   Tue Sep 16, 2008 3:46 pm

bio je al je otisao....

FatBoyNBG
Regular
Regular

PostSubject: Re: Pravila & Savjeti   Tue Sep 16, 2008 6:27 pm

a ok onda moze
Back to top Go down
View user profile
R3ap3r
Admin

PostSubject: Re: Pravila & Savjeti   Fri Sep 26, 2008 6:15 pm

SoulWreck wrote:
Ok cim udete u guild vidite poruku ZABRANJENO TRGOVANJE U GUILDu

To stoji s namjerom da se itemi i vrijedne stvari ne prodaju svojim kolegama vec da im se pokloni posudi ili kako tko vec hoce

Sad sto bi vam ja preporucio za trgovinu zamjenu posudbu:

Nemate ALZ-a...nije problem stavite item neki vrijedan i mjenjajte ga s nekim drugim iz guilda za nesto sta vam treba...Recimo ja imam Titanium Armorset of adept +4/+5 koji mi ubrzo nece trebati (cim nabavim dobar osmium)...ja necu stavit svaki dio prodavat za 4kk vec ako ko ima sta dat meni kao warrioru u zamjenu za to RADO.....ma i da nema ako kome treba posudit cu mu nije problem...

Posudujte pare i nebojte se....svaka posudba nek se zabiljezi odvje na forumu...ako netko bude glup i ne vrati pare item ili sta bilo....NEMATE POJMA KOLIKO JE LAKO HACKIRATI ACCOUNT i ueti sve s njega.....zato nemojte nas ljutit...

Ok to bi bilo to sta se tice trgovine....Uf da nam je koji hercegovac pa da moze nekog svabu zaokrenit za par milja What a Face

ista stvar vridi i za mene, ja takodjer imam slican set kao soul pa ako koi FS u guildu treba takav set neka me wispera u igri, uz set mu dajem i odgovarajuci epaullet ali tek kad nabavim osmium komplet.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Pravila & Savjeti   

Back to top Go down

Pravila & Savjeti
Back to top 
Page 1 of 1