cabal-hr.forumotion.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cabal-hr.forumotion.com

Forum za svu ekipu koja razumije sta pricamo o Cabal-u
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 razvijanje karaktera

Go down 
+3
R3ap3r
ultranova
xxx535xxx
7 posters
AuthorMessage
xxx535xxx
Admin
xxx535xxx


Posts : 137
Join date : 2008-08-26
Age : 39
Location : right behind you

razvijanje karaktera Empty
PostSubject: razvijanje karaktera   razvijanje karaktera Icon_minitimeFri Sep 12, 2008 10:52 am

svi se pitaju koji je najbolji put za doc do maksimuma razvoja svoj lika u igri...e to sam pitanje i ja sebi postavija i skuzija da nema samo jedan nacin...ima 1000000000000 nacina kako doc do toga ali sve to ovisi o vama...neko ima volje tuc po cile dane low level monstere i dizat skill...neko ima volje po cile dane trgovat,neko dizat levele...ima nas svakakvih...

ali neko opce pravilo,barem po mom skromnom mislljenu bilo bi da se zaboravi levelavanje,da se zaboravi neka velika trgovina,jer ako mislite poceti igrat recimo Bladera,jedina bitn stva je skill exp...zaboravite da vam ona brojka lvl87 ili koji vec ili osmium suit mogu ista donit...bez skila ste NISTA!!!

dizite skill exp kad god se ukljucite u igru,ako radite quest koristite skilove koji se brzo izvode,trose malo mane i po mogucnosti nabavite upgrade koji prebacuje magiju u sword (jer je magija brza i ima veci range). ovo zadnje necete moci prije nego dobijete ulaz u port lux,ali dotle mozete dignit magiju barem na master...


ako vam se neda dizat skil,jer je to iznimno dosadno klikanje po monsterima i sati buljenja u ekran,zamislite osjecaj kad udjete u CA,lvl ste recimo 76 a derete skilove sa transcendera!!! i roknete bossa....e za to vride sati skilanja...
Back to top Go down
https://cabal-hr.rpg-board.net
ultranova
novice
novice



Posts : 43
Join date : 2008-09-01

razvijanje karaktera Empty
PostSubject: Re: razvijanje karaktera   razvijanje karaktera Icon_minitimeFri Sep 12, 2008 9:26 pm

upravo tako gledaj jarane ja sam sa svojim force bladerom DIGO rank na
Transcender/A.experet na lvlu 52 -i taj sam i sad na lvl-u 120 jer mi se nije dalo vise skillat. uglavnom pametnije je skillat a za pare hehe malo srece i pameti
najlaksi nacin para zaradit cjenkat se ko ja kupis nesto prodas skuplje := millioni lete Smile
Back to top Go down
xxx535xxx
Admin
xxx535xxx


Posts : 137
Join date : 2008-08-26
Age : 39
Location : right behind you

razvijanje karaktera Empty
PostSubject: Re: razvijanje karaktera   razvijanje karaktera Icon_minitimeSat Sep 13, 2008 1:42 pm

virujem da si zadovoljan...a pare zaradim u CA skupljajuci corovei i prodajuci skupljene force corove
Back to top Go down
https://cabal-hr.rpg-board.net
R3ap3r
Admin
R3ap3r


Posts : 66
Join date : 2008-08-29
Age : 38
Location : 9th circle of Hell

razvijanje karaktera Empty
PostSubject: Re: razvijanje karaktera   razvijanje karaktera Icon_minitimeWed Sep 17, 2008 2:32 am

prodali bi vi mater u cabalu da mozete Twisted Evil
Back to top Go down
FatBoyNBG
Regular
Regular
FatBoyNBG


Posts : 78
Join date : 2008-08-29
Age : 30

razvijanje karaktera Empty
PostSubject: Re: razvijanje karaktera   razvijanje karaktera Icon_minitimeWed Sep 17, 2008 4:58 pm

Pa moze,moj ortak juce poslo kevu u zamenu za osmium +5 double slot suit
Back to top Go down
xxx535xxx
Admin
xxx535xxx


Posts : 137
Join date : 2008-08-26
Age : 39
Location : right behind you

razvijanje karaktera Empty
PostSubject: Re: razvijanje karaktera   razvijanje karaktera Icon_minitimeWed Sep 17, 2008 5:52 pm

JELI ADEPT?
Back to top Go down
https://cabal-hr.rpg-board.net
FatBoyNBG
Regular
Regular
FatBoyNBG


Posts : 78
Join date : 2008-08-29
Age : 30

razvijanje karaktera Empty
PostSubject: Re: razvijanje karaktera   razvijanje karaktera Icon_minitimeThu Sep 18, 2008 2:21 pm

ne..za to su trazili i caleta,a neko mora da daje dzeparac Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Back to top Go down
Filofaxxx
novice
novice



Posts : 34
Join date : 2008-08-26

razvijanje karaktera Empty
PostSubject: Re: razvijanje karaktera   razvijanje karaktera Icon_minitimeThu Sep 18, 2008 10:09 pm

pa da,na niskom lvlu si govno sa skillom...na lvl 120,kako ultranova spominje,skill vise nije tolko vazan,jer su gotovo svi transcenderi Smile
Back to top Go down
snoop

snoop


Posts : 15
Join date : 2008-09-15
Age : 34
Location : Željezara

razvijanje karaktera Empty
PostSubject: Re: razvijanje karaktera   razvijanje karaktera Icon_minitimeSat Sep 20, 2008 4:19 pm

ovisi imas kretena koji su i g master na 110-115, vjeruj vidio sam i takve, al bitno ti je da na 50 lvl napravis change force i mazi, znam da je dosadno al isplati se.
Back to top Go down
BHFanaticos

BHFanaticos


Posts : 12
Join date : 2008-09-22
Age : 36
Location : Bosna & Hercegovina Zivinice

razvijanje karaktera Empty
PostSubject: Re: razvijanje karaktera   razvijanje karaktera Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 12:28 pm

xD ja sam Dual trans Smile
Back to top Go down
xxx535xxx
Admin
xxx535xxx


Posts : 137
Join date : 2008-08-26
Age : 39
Location : right behind you

razvijanje karaktera Empty
PostSubject: Re: razvijanje karaktera   razvijanje karaktera Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 11:14 pm

a reci nam kako si dosa do toga...malo opisi ako ti nije problem...
Back to top Go down
https://cabal-hr.rpg-board.net
ultranova
novice
novice



Posts : 43
Join date : 2008-09-01

razvijanje karaktera Empty
PostSubject: Re: razvijanje karaktera   razvijanje karaktera Icon_minitimeThu Sep 25, 2008 2:04 pm

xxx535xxx wrote:
a reci nam kako si dosa do toga...malo opisi ako ti nije problem...
skillujes i cao nema nikakve posebne taktike , kupis 50% exp helper i udri jarane, magicskiloovima sa low cast timeom i to je to Very Happy


ozbiljno? lol!

pa zna to i svaka baba:) ali malo opisite kako igrate...ima miljun nacina za razvijat lika,mozda je neki odlican,neki ukurcu,ali valja svaki poslusat kako ide...
Back to top Go down
R3ap3r
Admin
R3ap3r


Posts : 66
Join date : 2008-08-29
Age : 38
Location : 9th circle of Hell

razvijanje karaktera Empty
PostSubject: Re: razvijanje karaktera   razvijanje karaktera Icon_minitimeThu Sep 25, 2008 9:03 pm

hmmmmm

po meni najbloji nacin je i onaj najlogicniji sta bi znacilo ljuto skillanje dok se ne postigne dual transcender

posli toga sve ovisi od covika do covika, recimo za mog FS postoji vise smjerova sto bi znacilo massat inteligence pa dobit magic FS ili strenght ili dex itd.

uglavno prvo duo trans a dalje je sve slatka briga Smile
Back to top Go down
ultranova
novice
novice



Posts : 43
Join date : 2008-09-01

razvijanje karaktera Empty
PostSubject: Re: razvijanje karaktera   razvijanje karaktera Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 11:27 pm

a gledaj vako jedan od mojih nacina ako su oko 50 lvl i oces tu zaradit na rankovima lijepo nakupujes 50 Gohst shipova(party)
Why?
jednostavno kad mozes unutra 50+ combo uradit i niko ti nesmeta jos se lijepo mozes orijentiran imas pola sata i gledas
kolko poena naskillas za pola sata?
(naravno kupis 50 % helper) jos ako imas diamnod imas 100% skill exp onda je drama sad cu ja sebi uzet to dok mognem adept obuci Very Happy
vako ja kad bi citav dan skillo mozda 130 poean bi nabio do sad mi je rekord u danu 118 Razz
Back to top Go down
snoop

snoop


Posts : 15
Join date : 2008-09-15
Age : 34
Location : Željezara

razvijanje karaktera Empty
PostSubject: Re: razvijanje karaktera   razvijanje karaktera Icon_minitimeFri Oct 03, 2008 2:14 pm

bas kako on kaze nema tu taktike neg sam izludivanje sa pitkama 1 i 2, napravis change fore i mazes, sto se tice BB-a ovisi koi si lvl i jel imas para za to, cjene su od 1kk-5kk za cijeli dan 25% skill up. Skillanje bih preporucio na wriggleafs jel imaju dosta hp za magic i aqua arrow. Najvaznije ti je bubnut adept sa +4 skilla i to je to
, brzo ide i ovisi jel ti se da lupat 1-2-1-2-1-2. ubi u pojam Very Happy
Back to top Go down
ultranova
novice
novice



Posts : 43
Join date : 2008-09-01

razvijanje karaktera Empty
PostSubject: Re: razvijanje karaktera   razvijanje karaktera Icon_minitimeFri Oct 03, 2008 3:22 pm

5kk je 50% skill exp 1 dan
3kk 25%
nije bitno :=) ma ja uzmem 4 novice skilla i deri Very Happy arrowa
btw nemozes nikako sa 2 arrowa nema tehnicki sansi da skillas sa 2 :S
Back to top Go down
xxx535xxx
Admin
xxx535xxx


Posts : 137
Join date : 2008-08-26
Age : 39
Location : right behind you

razvijanje karaktera Empty
PostSubject: Re: razvijanje karaktera   razvijanje karaktera Icon_minitimeFri Oct 03, 2008 4:36 pm

ja peglam po stone golemima ili flame houndovima
Back to top Go down
https://cabal-hr.rpg-board.net
snoop

snoop


Posts : 15
Join date : 2008-09-15
Age : 34
Location : Željezara

razvijanje karaktera Empty
PostSubject: Re: razvijanje karaktera   razvijanje karaktera Icon_minitimeSat Oct 04, 2008 5:09 pm

kolega ja sam sa 2 arrowa stigo do transa, za 1 skill trebalo mi je 5 min, magic arrow lvl 9 i aqua arrow lvl 9, probaj pa bus vidio
Back to top Go down
Sponsored content





razvijanje karaktera Empty
PostSubject: Re: razvijanje karaktera   razvijanje karaktera Icon_minitime

Back to top Go down
 
razvijanje karaktera
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» ime karaktera

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
cabal-hr.forumotion.com :: CABAL :: Taktika-
Jump to: