cabal-hr.forumotion.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cabal-hr.forumotion.com

Forum za svu ekipu koja razumije sta pricamo o Cabal-u
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 probajte,za blokat od smija

Go down 
+2
R3ap3r
xxx535xxx
6 posters
AuthorMessage
xxx535xxx
Admin
xxx535xxx


Posts : 137
Join date : 2008-08-26
Age : 39
Location : right behind you

probajte,za blokat od smija Empty
PostSubject: probajte,za blokat od smija   probajte,za blokat od smija Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 4:02 pm

Back to top Go down
https://cabal-hr.rpg-board.net
R3ap3r
Admin
R3ap3r


Posts : 66
Join date : 2008-08-29
Age : 38
Location : 9th circle of Hell

probajte,za blokat od smija Empty
PostSubject: Re: probajte,za blokat od smija   probajte,za blokat od smija Icon_minitimeFri Aug 29, 2008 9:11 pm

ljudi vi morate razumi da moderatori ovog foruma imaju problema s odredjenom biljkom

ali koga boli kurac dok igraju cabal dobro je Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Verantius
novice
novice
Verantius


Posts : 22
Join date : 2008-08-28
Age : 35

probajte,za blokat od smija Empty
PostSubject: Re: probajte,za blokat od smija   probajte,za blokat od smija Icon_minitimeFri Aug 29, 2008 11:34 pm

R3ap3r wrote:
ljudi vi morate razumi da moderatori ovog foruma imaju problema s odredjenom biljkom

ali koga boli kurac dok igraju cabal dobro je Very Happy Very Happy

xD

Koji ste vi smijeh. geek
Back to top Go down
FatBoyNBG
Regular
Regular
FatBoyNBG


Posts : 78
Join date : 2008-08-29
Age : 30

probajte,za blokat od smija Empty
PostSubject: Re: probajte,za blokat od smija   probajte,za blokat od smija Icon_minitimeSat Aug 30, 2008 1:44 pm

XD XD XD XD XD
Ovo morate da procitate XD XD XD XD

U suveremenom svijetu živi dječak po imenu Stefan. Stefan ima 15 godina i živi u gradu Beofrad, Srbija. Vraćajući se jednog dana kući iz škole, Zmija skoči iza Marihuane i sruši našeg glavnog junaka na zemlju, on htjede vrišati i tražiti pomoć, ali Stefan shvati da Zmija samo liže njegovo lice, ne pokušavajući ugristi. Stefan odluči uzeti životinju kao svog ljubimca. Na putu do kuće on dade ime ljubimcu ''Pedja''. Kada su Stefan i novi ljubimac napokon došli kući, pogodite tko je stajao na trijemu? Bila je to njegova majka, Milica. Bila je iznenađena gledajući kako Zmija ide po dvorištu! ''Što je to?'' vikala je Milica. ''To je Zmija,'' odgovori Stefan. ''Pa da, to i ja vidim, Stefan, ali što radi u našem dvorištu?'' pitala je Milica. ''To je moj novi kućni ljubimac!'' odgovori Stefan. ''Ti to ozbiljno misliš?'' zapitala je Milica. ''Ne želim te rastužiti, ali tvoj otac ne voli kada je Zmija u blizni naše kuće. Ali ipak možeš zadržati ljubimca dok se tvoj otac ne vrati kući.'' Stefan uhvati ljubimca i odnese u kućicu iako znajući da se njegovom ocu to sigurno neće svidjeti. Jednom su se u kući igrali Stefan i Pedja dok nije počela televizijska emisija koju Stefan uvijek gleda. Bio je to ''Naruto''. Gledajući TV Stefan zaboravi svog ljubimca koji otrči iz kuće. Kada je emisija,''Naruto'', završila, Stefan se vrati u stvarnost čuvši oca kako viče, ''pizda!! Stefan! ODMAH dođi u Kuhinju!!!'' Stefan potrči u Kuhinju da vidi o čemu se radi. Kada on uđe u Kuhinju, tamo je stajao njegov otac, Dusan, pokazujući na Stolicu. ''Hoće li mi netko ovo objasniti'' pitao je njegov otac. Onda Stefan vidi što njegov otac pokazuje, on odmah shvati zašto je bio toliko uzrujan. Zmija ostavi veliki izmet na Stolicu. ''Uopće ne želim znati kako je to dospjelo ovdje,'' rekao je Dusan. ''Bilo bi ti bolje da to odmah počistiš! I riješi se te životinje koja je to napravila!'' Poznavajući oca, Stefan zna da nema šanse pitati oca može li zadržati ljubimca. Bez oklijevanja, Stefan ode van tražiti gdje je Pedja. Nakon nekoliko minuta traženja, Stefan nađe kako Pedja kopa po kanti za smeće. ''Hajde, Pedja, vrijeme je da ti pronađemo novi dom. Nemoj me gledati tako, ne uprljah ja Stolicu!'' reče Stefan. ''Zahavljujući tebi, nikada neći moći imati ljubimca!!! Stefan ostavi ljubimca u obližnjoj trgovini Maxi. Imali su prihvatilište za životinje. Stefan zna da će Pedja dobiti dobar dom. Opraštajući se s ljubimcem i pozdravljaući vlasnika trgovine Maxi, Stefan pade na pod srušeći cijelu policu i svoje omiljeno piće Coca cola. Stefan pobježe kući, gdje njegov otac podsjeti na nered koji on treba očistiti. Krčeći nered koji je ljubimac napravio, Stefan zahvaljuje Bogu jer će netko drugi uzeti tu životinju. Kraj.
Back to top Go down
FatBoyNBG
Regular
Regular
FatBoyNBG


Posts : 78
Join date : 2008-08-29
Age : 30

probajte,za blokat od smija Empty
PostSubject: Re: probajte,za blokat od smija   probajte,za blokat od smija Icon_minitimeSat Aug 30, 2008 1:48 pm

CITAJ SAMO AKO SI NADUVAN



U suveremenom svijetu živi djevojka po imenu ja. ja ima ja godina i živi u gradu ja, ja. Vraćajući se jednog dana kući iz škole, ja skoči iza ja i sruši našeg glavnog junaka na zemlju, ona htjede vrišati i tražiti pomoć, ali ja shvati da ja samo liže njeno lice, ne pokušavajući ugristi. ja odluči uzeti životinju kao svog ljubimca. Na putu do kuće ona dade ime ljubimcu ''ja''. Kada su ja i novi ljubimac napokon došli kući, pogodite tko je stajao na trijemu? Bila je to njena majka, ja. Bila je iznenađena gledajući kako ja ide po dvorištu! ''Što je to?'' vikala je ja. ''To je ja,'' odgovori ja. ''Pa da, to i ja vidim, ja, ali što radi u našem dvorištu?'' pitala je ja. ''To je moj novi kućni ljubimac!'' odgovori ja. ''Ti to ozbiljno misliš?'' zapitala je ja. ''Ne želim te rastužiti, ali tvoj otac ne voli kada je ja u blizni naše kuće. Ali ipak možeš zadržati ljubimca dok se tvoj otac ne vrati kući.'' ja uhvati ljubimca i odnese u kućicu iako znajući da se njenom ocu to sigurno neće svidjeti. Jednom su se u kući igrali ja i ja dok nije počela televizijska emisija koju ja uvijek gleda. Bio je to ''ja''. Gledajući TV ja zaboravi svog ljubimca koji otrči iz kuće. Kada je emisija,''ja'', završila, ja se vrati u stvarnost čuvši oca kako viče, ''ja!! ja! ODMAH dođi u ja!!!'' ja potrči u ja da vidi o čemu se radi. Kada ona uđe u ja, tamo je stajao njen otac, ja, pokazujući na ja. ''Hoće li mi netko ovo objasniti'' pitao je njen otac. Onda ja vidi što njen otac pokazuje, ona odmah shvati zašto je bio toliko uzrujan. ja ostavi veliki izmet na ja. ''Uopće ne želim znati kako je to dospjelo ovdje,'' rekao je ja. ''Bilo bi ti bolje da to odmah počistiš! I riješi se te životinje koja je to napravila!'' Poznavajući oca, ja zna da nema šanse pitati oca može li zadržati ljubimca. Bez oklijevanja, ja ode van tražiti gdje je ja. Nakon nekoliko minuta traženja, ja nađe kako ja kopa po kanti za smeće. ''Hajde, ja, vrijeme je da ti pronađemo novi dom. Nemoj me gledati tako, ne uprljah ja ja!'' reče ja. ''Zahavljujući tebi, nikada neći moći imati ljubimca!!! ja ostavi ljubimca u obližnjoj trgovini ja. Imali su prihvatilište za životinje. ja zna da će ja dobiti dobar dom. Opraštajući se s ljubimcem i pozdravljaući vlasnika trgovine ja, ja pade na pod srušeći cijelu policu i svoje omiljeno piće ja. ja pobježe kući, gdje njen otac podsjeti na nered koji ona treba očistiti. Krčeći nered koji je ljubimac napravio, ja zahvaljuje Bogu jer će netko drugi uzeti tu životinju. Kraj.
Back to top Go down
FxCK




Posts : 15
Join date : 2008-09-04
Age : 31
Location : Crikvenica,Hrvatska

probajte,za blokat od smija Empty
PostSubject: Re: probajte,za blokat od smija   probajte,za blokat od smija Icon_minitimeThu Sep 04, 2008 3:36 pm

llooolll vi ste fakat naduvani Very Happy
Back to top Go down
FxCK




Posts : 15
Join date : 2008-09-04
Age : 31
Location : Crikvenica,Hrvatska

probajte,za blokat od smija Empty
PostSubject: Re: probajte,za blokat od smija   probajte,za blokat od smija Icon_minitimeThu Sep 04, 2008 3:36 pm

odakle ste? Smile mogu povuc koji s vama xaxa
Back to top Go down
SoulWreck
novice
novice
SoulWreck


Posts : 48
Join date : 2008-08-26
Location : na sedmom nebu

probajte,za blokat od smija Empty
PostSubject: Re: probajte,za blokat od smija   probajte,za blokat od smija Icon_minitimeThu Sep 04, 2008 4:03 pm

pa osnivaci foruma su iz split Very Happy

ja mislim da smo nas troje ovde jedino troje splicana sta igra cabal Shocked
Back to top Go down
FatBoyNBG
Regular
Regular
FatBoyNBG


Posts : 78
Join date : 2008-08-29
Age : 30

probajte,za blokat od smija Empty
PostSubject: Re: probajte,za blokat od smija   probajte,za blokat od smija Icon_minitimeThu Sep 04, 2008 5:53 pm

Jeste videli drugu pricu
JA JA JA JA JA JA JA
btw ocu i ja malo da iscimam gudre s vama XD




Nemoj me gledati tako, ne uprljah ja ja!''
ovu recenicu gledam vec po sata i vristim od smeha
Back to top Go down
R3ap3r
Admin
R3ap3r


Posts : 66
Join date : 2008-08-29
Age : 38
Location : 9th circle of Hell

probajte,za blokat od smija Empty
PostSubject: Re: probajte,za blokat od smija   probajte,za blokat od smija Icon_minitimeWed Sep 17, 2008 2:44 am

kralje neda mi se cita ovoliki text Very Happy
Back to top Go down
FatBoyNBG
Regular
Regular
FatBoyNBG


Posts : 78
Join date : 2008-08-29
Age : 30

probajte,za blokat od smija Empty
PostSubject: Re: probajte,za blokat od smija   probajte,za blokat od smija Icon_minitimeWed Sep 17, 2008 5:05 pm

da,posebno kad se uduvash ko taraba
Back to top Go down
R3ap3r
Admin
R3ap3r


Posts : 66
Join date : 2008-08-29
Age : 38
Location : 9th circle of Hell

probajte,za blokat od smija Empty
PostSubject: Re: probajte,za blokat od smija   probajte,za blokat od smija Icon_minitimeThu Sep 25, 2008 9:10 pm

ne inace nemam volje za citat preduge tekstove zato u slobodnoj dalmaciji izbjegavam sve osim crne kronike Twisted Evil
Back to top Go down
Sponsored content





probajte,za blokat od smija Empty
PostSubject: Re: probajte,za blokat od smija   probajte,za blokat od smija Icon_minitime

Back to top Go down
 
probajte,za blokat od smija
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» RAZNE BAZE ZA BLOKAT:)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
cabal-hr.forumotion.com :: ZAJEBANCIJA :: Text-
Jump to: